بیمه دیجیتال
رسانه بیمه و اینشورتک ایران

رونمایی بیمه تعاون از سامانه آنلاین «دکتر بیمه» / راه‌اندازی بستری ساده برای خرید انواع بیمه

سامانه آنلاین خرید بیمه‌نامه شرکت بیمه تعاون آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، این شرکت از سامانه آنلاین خرید الکترونیکی بیمه تعاون با عنوان «دکتر بیمه» در حضور تمام مدیران فنی و ستادی شرکت رونمایی کرد.

شرکت بیمه تعاون پس از تجربه‌های بسیاری که در ارائه خدمات مجازی در بیمه درمان تکمیلی، بیمه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی و نیز بیمه‌های اتومبیل داشته است، با ارتقاء سیاست‌ها و حرکت بیشتر در مسیر توسعه خدمت‌رسانی به عموم مشتریان شرکت، بر آن شد تا با راه‌اندازی سامانه آنلاین خرید بیمه‌نامه با عنوان «دکتر بیمه» به جلب بیشتر رضایت بیمه‌گزاران اقدام کند.

این خدمت که اساساً به نوعی در قالب شعبه مجازی شرکت بیمه تعاون راه‌اندازی شده، بیمه‌نامه‌های شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، درمان و مسافرتی را به تمام خریداران بیمه ارائه و پشتیبانی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، در فاز دوم سایت دکتر بیمه بناست شرکت بیمه تعاون ضمن تقویت رفاه بیمه‌گزاران برای دریافت خدمات سریع، با کیفیت و به‌هنگام به توسعه محصولات خود اقدام کرده و سایر رشته‌ها و خدمات بیمه‌ای همچون بیمه بدنه کیلومتری را ارائه کند.

همچنین در این فاز، سایت دکتر بیمه در مسیر تسهیل فروش نمایندگان بیمه نیز مفید بوده و در مسیر تسریع صدور بیمه‌نامه یاریگر آنها خواهد بود.

با استفاده از سامانه آنلاین خرید بیمه‌نامه «دکتر بیمه» ارائه خدمات 24‌ساعته شرکت بیمه تعاون که در راستای تقویت مشتری‌مداری و ارائه خدمات با کیفیت است نیز بیش از پیش تقویت خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق نشانی https://drbime.com/  از خدمات ارائه‌شده در بستر سامانه دکتر بیمه بهره‌مند شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.