بیمه دیجیتال
رسانه بیمه و اینشورتک ایران

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تکنوتکس / فرصت ارتباط بازیگران اقتصاد دیجیتال

نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و استارتاپ‌ها با نام «تکنوتکس 2023» بهمن‌ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

تکنوتکس، پل ارتباطی بازیگران زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان است و برای ایفای این نقش میزبان طیف گسترده‌ای از فعالان زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی خواهد بود. شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، استارتاپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، پارک‌های علم و فناوری، ارائه‌دهندگان خدمات تجاری‌سازی، کارگزاران تبادل فناوری و رسانه‌های حوزه نوآوری و کارآفرینی از جمله حاضران نمایشگاه خواهند بود. 

نمایشگاه تکنوتکس بستری برای هم‌افزایی و ارتقای سطح تعاملات سازنده در اکوسیستم است که فرصت ارائه دستاوردها، آغاز همکاری‌های جدید و برطرف ساختن موانع توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه را فراهم آورده است. این نمایشگاه با همت و مشارکت «معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری»، «شهرداری تهران» و «شرکت ایده‌پردازان مهرآسا» برگزار می‌شود.

شرکت‌ها در تکنوتکس 2023 فرصت خواهند داشت تا توانمندی‌ها، خدمات و محصولات جدید خود را به مشتریان، سرمایه‌گذاران، بازرگانان و بروکرهای فناوری ارائه کنند و از فضای نشست‌های مشترک برای شبکه‌سازی بهره‌مند شوند. حضور دستگاه‌های اجرایی در قالب میز خدمت جهت رفع موانع رشد شرکت‌ها، سخنرانی و گفتگوی کارشناسان و کارآفرینان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، مسابقه تکنواستارز و جشنواره برترین‌های نوآوری و فناوری از  جمله بخش‌های نمایشگاه است.

با توجه به نقش محوری شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه، تسهیلات ویژه‌ای برای حضور آنها در نظر گرفته شده است. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت نمایشگاه به نشانی irantechnotex.com مراجعه کنند و یا با شماره 88764236 -021 تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.